
Werkzaamheden Parkeerplaats op 24/3
Vandaag - 14:34Maandag 24 maart a.s. vanaf ‘s morgens vroeg zijn er werkzaamheden aan de gang op de parkeerplaats bij ons tennispark. Hierdoor is deze parkeerplaats - in ieder geval gedurende de dag - afgesloten.
Maandag 24 maart a.s. vanaf ‘s morgens vroeg zijn er werkzaamheden aan de gang op de parkeerplaats bij ons tennispark. Hierdoor is deze parkeerplaats - in ieder geval gedurende de dag - afgesloten.
Lees meer over lid worden via deze mooie actie.
Tot en met maandag 24 maart kan iedereen zich inschrijven voor minimaal twee bar- of keukendiensten.
De carnaval is ten einde, de lente gaat/is begonnen, tijd voor een verrassing! Ja seniorleden, jullie lezen het goed! Voor het eerst in de geschiedenis van de Mixleague is er een sponsor aan deze interne competitie gekoppeld, wat inhoudt dat er een prijs(je) voor de poulewinnaars beschikbaar gesteld gaat worden.
Heb je er ook zo’n zin in? De spreekwoordelijke wei in? Langer licht, ontluikend groen en zachtere temperaturen? Wat mij betreft kan het tennisseizoen beginnen!
De lente staat voor de deur en dat betekent: tijd om de rackets uit de tas te halen en de baan op te gaan!
Van Essen Optiek uit Venray treedt toe tot de club grootste sponsoren van onze vereniging.
Dit tennisjaar wordt het Uitmarkt Open getransformeerd tot een nieuw toernooi: het Limburgs Open Tennis & Padel.
Onze vereniging zet in op groei en daarom start op korte termijn de promotiecampagne ‘Ik tennis, jij ook?’
Copyright 2025 © Tennisclub Venray - Powered by KNLTB.Club - Built by LISA